O nas

Firma Brema Polska rozpoczęła swoją działalność w 2010 r. Od tego czasu sprzedaliśmy tysiące produktów na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy producentem łodzi wędkarskich oraz przyczep samochodowych. Zajmujemy się dystrybucją różnych grup asortymentowych, takich jak  akcesoria i meble łazienkowe, produkty z zakresu architektury ogrodowej czy artykuły wędkarskie.

Od czasu powstania naszej firmy konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku systematycznie wzbogacając ofertę o nowe produkty, jak również intensywnie działamy w kierunku podnoszenia jakości i zakresu świadczonych usług. Zdobyte doświadczenie i nawiązane kontakty handlowe pozwalają nam na zaoferowanie szerokiej gamy asortymentu wyrobów, cechujących się wysoką jakością przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych warunków zakupu.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości produktów dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Zakupy w naszym sklepie sprawią, że Państwa życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, z kolei nasi pracownicy chętnie udzielają Państwu pomocy i  wszelkich informacji, aby sam zakup przebiegał zawsze sprawnie i bezproblemowo.

Serdecznie zapraszamy!